REZERWACJE ONLINE
Przyjazd:
Wyjazd:
SPRAWDŹ TERMIN
SPOTKANIA RODZINNE
Spotkania rodzinne i jubileusze
Zdajemy sobie sprawę jak ważne są rocznice. Czy jest to rocznica ślubu, piąte bądź pięćdziesiąte urodziny, czy jakakolwiek data upamiętniająca ważne wydarzenie – jesteśmy do Państwa dyspozycji. Z naszej strony możemy Państwu zagwarantować spędzenie tego czasu razem, z dala od zmartwień, bieganiny i nerwów, bierzemy cały ciężar przygotowań na siebie. Państwa zadaniem jest tylko i wyłącznie podanie liczby gości i wybór menu. Dysponujemy także przytulnym zapleczem noclegowym, który pozwoli przedłużyć celebrowanie Państwa święta.


Chrzciny
Chrzciny dziecka to szczególne wydarzenie dla rodziców. Jest to również okazja do spotkania w gronie rodziny i bliskich. Organizując przyjęcie z tej okazji w Folwarku Białych Bocianów, mogą być Państwo pewni, że wszyscy będą długo i miło wspominać ten czas. Cała organizacja przyjęcia pozostaje po naszej stronie, co pozwoli Państwu spokojnie uczestniczyć w tej uroczystości, nie martwiąc się o nic.


Komunie
Pierwsza Komunia Święta to bardzo ważny dzień w życiu dziecka. Chcielibyśmy sprawić, aby świętowanie w gronie rodzinnym odbyło się w niezwykłej sielskiej atmosferze, komfortowych warunkach, także z menu specjalnie dobranym na tę uroczystość.


Wesela
Ślub i Przyjęcie Weselne to wyjątkowe chwile w życiu każdej Pary. Ten szczególny dzień pozostanie w Państwa pamięci na zawsze. Jesteśmy przekonani, że powierzając nam organizacje Przyjęcia Weselnego dokonują Państwo trafnego wyboru. Nasz doświadczony zespół z przyjemnością zorganizuje przyjęcie Państwa marzeń. Udzielimy także wielu cennych wskazówek dotyczących skomponowania odpowiedniego menu, przygotowania dodatkowych atrakcji, dekoracji oraz oprawy przyjęcia wykorzystując wszelkie uroki naszego Folwarku. Klimat, jaki tworzymy sprawi, że poczują się Państwo w dniu ślubu naprawdę wyjątkowo.